Головна навігація

Сервісний калькулятор

Виберіть модель, модифікацію та модельний рік Вашого Porsche або введіть VIN автомобіля. Далі вкажіть вид робіт в залежності від віку та пробігу автомобіля. Для Вашої зручності наведені міжсервісний інтервали, відповідно до кожного виду робіт.

Розрахувати
ВАРТІСТЬ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
i

Заміна мастила

Заміна моторного масла і масляного фільтра

Вартість робіт
3 796.80 грн.
Вартість запасних частин та матеріалів
6 097.21 грн.
Всього
9 894.01 грн.
ВАРТІСТЬ ДОДАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПО РОКУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Вартість робіт
2 150.40 грн.
Вартість запасних частин та матеріалів
10 929.39 грн.
Всього
13 079.79 грн.
ДОДАТКОВО ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
Заміна шин та балансування коліс
960.00 грн.
Первинна компьютерна діагностика
276.00 грн.
Перевірка авто по 111 пунктам
2 760.00 грн.
Перевірка ходової частини
690.00 грн.
Регулювання кутів установки коліс
2 622.00 грн.
Чистка системи кондиціонування
1 930.00 грн.
Всього
22 973.80 грн.
Вартість технічного обслуговування вказана для «Порше Центр Дніпро» на 16.07.2019
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Обсяги робіт розраховані для нормальних умов експлуатації та не враховують все додаткове обладнання.

При експлуатації в умовах сильної запиленості повітряний фільтр слід контролювати частіше і за потреби замінювати.

При русі по сильно забрудненим вулицях слід не рідше одного разу на півроку контролювати і очищати радіатори і повітрозабірники в передній частині автомобіля. Для проведення цих робіт ми рекомендуємо Вам звертатися до офіційного дилера Porsche.

Знос шин, зчеплення, гальмівних колодок і дисків, а також стан моторного і трансмісійної оливи і гальмівної рідини сильно залежать від стилю водіння. На їх стан негативно впливають екстремальні умови експлуатації (наприклад, участь в спортивних змаганнях, інших змаганнях і подібних заходах, кільцевих й інших перегонах, заїздах на кращий час, спортивному водінні, стріт-рейсингу і т.п.). За потреби cлід частіше проводити технічне обслуговування і/або виконувати роботи по заміні розхідних частин та матеріалів.

Заміна моторного масла повинна бути проведена не пізніше, ніж через 15000 км або не рідше одного разу в 12 місяців; або раніше, при появі відповідної індикації на багатофункціональному дисплеї.

Догляд та технічне обслуговування сприяють збереженню споживчої вартості Вашого Porsche і забезпечують його функціонування, зберігають Ваші права на гарантію, а також можливість поширення на нього Сервісного абонентського обслуговування Porsche на автомобілі з пробігом.

Під терміном »перевірка» мається на увазі проведення всіх супутніх робіт, в тому числі регулювання, налагодження, коригування та доливання експлуатаційних рідин. Однак вони не мають на увазі проведення робіт по ремонту, заміни та відновлення запасних частин або вузлів.

ЮРИДИЧНІ ПИТАННЯ

Дані ціни дійсні при проведенні стандартних робіт, передбачених заводом-виробником (для обраного типу технічного обслуговування/заміни масла щодо зазначеного автомобіля), і зазначених в книжці «Гарантія та технічне обслуговування».

Ціни є актуальними на день розрахунку на сайті, але не є комерційною пропозицією та можуть бути змінені офіційним сервісом Porsche у будь-який момент на власний розсуд.

Інформацію про запис на обслуговування і про інші умови післяпродажного сервісного обслуговування уточнюйте в Порше Центр Дніпро за телефоном: +38(056) 377-77-77


Перерахувати
Як би ви хотіли продовжити ?
Запис на сервіс
Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Дніпро.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.