Головна навігація
Сезонні акції

Сезонні акції

Сезонні перевірки Вашого Porsche 

Від автомобіля Porsche ви можете очікувати багато чого. Наприклад, що він постійно буде приводити Вас в захоплення своїми технічними можливостями. Або відчуттям повної безпеки, хоча погода може пропонувати свої умови. Своєчасні сезонні перевірки, дозволяють Вам продовжити задоволення від перевіреної безпеки водіння до 365 днів на рік незалежно від режиму експлуатації, дорожніх і погодних умов. В рамках сезонних перевірок проводиться ретельна діагностика Вашого Porsche і його підготовка до експлуатації в майбутньому сезоні. Професійно, компетентно та з урахуванням Ваших індивідуальних побажань.

Зимова перевірка

Зимова перевірка проводиться для того, щоб Ваш Porsche спокійно переніс холодну пору року. На основі ретельно складеного переліку робіт ми уважно перевіримо автомобіль і найкращим чином підготуємо його до будь-яких примх погоди. За Вашим бажанням ми також встановимо на відкритий автомобіль жорсткий верх і додамо Вашому Porsche абсолютно новий блиск за допомогою комплексного чищення. І все це для того, щоб Ви були впевнені в одному: Вас чекають 365 днів задоволення від водіння.

Весняна перевірка

Коли повітря прогрівається і дні стають довшими, приходить час весняного огляду, в ході якого буде проведена перевірка Вашого автомобіля після тривалої зимової експлуатації. В першу чергу, як в ході будь-якого сезонного огляду, перевіряються основні показники роботи і стан двигуна, підвіски та електрообладнання. Щоб Ви могли насолоджуватися променями сонця, ми запропонуємо послуги по установці літніх коліс і побалуємо Ваш Porsche комплексної чищенням.


Керівник сервісного відділу 

Величко Вадим 

Телефон: +38 (056) 377 77 77

E-mail: velichko@porsche.dp.ua

Ми з нетерпінням чекаємо Вас в Порше Центр Дніпро.

Пакети аксесуарів Porsche Tequipment із вигодою 20%.

Ми знаємо, правильні акценти відіграють важливе значення. Особливо, коли мова йде про дизайн вашого автомобіля. Завдяки аксесуарам Porsche Tequipment ви можете додати вашому автомобілю більше індивідуальності та універсальності.

Дізнатися більше

Спеціальний комплект обладнання для Porsche Cayenne

У серпні на комплект додаткового обладнання до Porsche Cayenne діє вигода 25%.

Дізнатися більше

Сервіс Porsche. З турботою про вас.

Вигода 50% на ремонтні роботи для вашого Porsche.

Дізнатися більше

Нові умови придбання оригінальних гальмівних колодок та гальмів Porsche.

Висока ефективність - у генах Porsche і в кожній оригінальній деталі Porsche!

Дізнатися більше
Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Дніпро.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.