Головна навігація

2018

НА РИНОК ВИХОДИТЬ PORSCHE MACAN S ІЗ НОВИМ ТУРБОДВИГУНОМ V6 Потужний Macan S з новий трилітровим бензиновим двигуном V6.

 

Компанія Porsche розширила свій ряд компактних SUV, додавши до нього потужний Macan S. Нова модель від виробника спортивних автомобілів має новий трилітровий бензиновий двигун V6 із бензиновим сажовим фільтром. Він виробляє 354 к. с. і має максимальний крутний момент 480 Нм – на 14 к. с. і 20 Нм більше, ніж у попередній моделі.

 

Macan S із опціональним пакетом Sport Chrono розганяється від 0 до 100 км/год лише за 5,1 с, тобто на 0,1 с швидше, ніж попередник. Максимальна швидкість автомобіля дорівнює 254 км/год. Споживання пального (цикл NEDC) становить 8,9 л/100 км. У новому Macan S було використано всі інновації модельного ряду Macan. До них належить світлодіодна смуга ззаду та нова система Porsche Communication Management із повною підтримкою мережевих технологій та 10,9-дюймовим сенсорним екраном.

Новий Macan S можна замовити вже зараз у дилерській мережі Porsche в Україні. Вартість моделі починається від 2 101 980 гривень з ПДВ.*

 
*Вартість автомобіля вказана для базової комплектації Macan S без урахування вартості додаткового обладнання станом на 11.12.2018 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення у офіційних дилерів Porsche в Україні. Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлі-продажу на дату підписання договору про придбання автомобіля.

12.12.2018

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Дніпро.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.