Головна навігація

2018

"Porsche 360+" асистент стилю життя виходить на ринок Постійний цифровий супутник: "Porsche 360+"

"Porsche 360+" асистент стилю життя виходить на ринок. Особистий помічник як постійний цифровий супутник: Porsche 360+ пропонує послуги, які полегшують споживачам щоденне життя, і відкриває доступ до ексклюзивного досвіду. 

Підібрати вдалий подарунок, спланувати індивідуальний плани подорожей або знайти квитки на концерт: персональні помічники займаються щоденними та ексклюзивними запитами, а також доступні для вас цілодобово. Запити, які є більш неординарними, також можуть виконуватися за підтримки сертифікованих партнерів. Додаток Porsche 360+ тепер доступний як пілотний проект для iOS вартістю 99 євро на місяць. Наразі можливий лише для користувачів 911-х. "Porsche є синонімом захоплюючого досвіду - у тому числі поза автомобілем. Ми хочемо, щоб Porsche 360+ надавав нашим клієнтам незабутні моменти. Наша мета - визнати та виконувати індивідуальні запити ", - зазначає Тіло Кословскі, генеральний директор компанії Porsche Digital.
 
Додаток Porsche 360+ також містить всю відповідну інформацію у форматі інформаційної панелі. Це дає змогу відслідковувати та контролювати запити, а також отримувати доступ до пропозицій, запропонованих помічником "Porsche 360+". Окрім поточного статусу особистих запитів, клієнти також можуть використовувати додаток для зв'язку з їх персональним помічником за допомогою обміну повідомленнями, електронною поштою або телефонним дзвінком, а також можуть обмінюватися інформацією з помічником, завантаживши фотографію.
"Porsche 360+" також пропонує індивідуальний підхід до клієнтів у різних категоріях, таких як досвід та можливі послуги. Це включає в себе, наприклад, послуги з автоспорту, такі як преміальна ручна робота у бажаному місці. Асистент цифрового способу життя також надихає, коли справа доходить до ресторанів і подорожей. Також включені ексклюзивні переваги, такі як доступ до вибраних бізнес-клубів для клієнтів "Porsche 360+", наприклад, вони можуть використовувати конференц-зали в аеропортах. 
Клієнти можуть знайти більше інформації на 360plus.porsche.com.
 
 

04.12.2018

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Дніпро.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.