Головна навігація

2018

Світова прем'єра у Каліфорнії: новий ексклюзивний Porsche 935 Porsche представив новий 935 на історичній події автоспорту «Rennsport Reunion» у Каліфорнії.

Світова прем'єра: ексклюзивна нова версія Porsche 935.

Гоночний автомобіль потужністю у 700 л.с., буде випускатися в обмеженій кількості 77 одиниць. «Цей вражаючий автомобиль - подарунок від Porsche Motorsport для прихильників у всьому світі», - говорить д-р Франк-Штеффен Уоллізер, віце-президент Motorsport та GT Cars.

 

Святкове відкриття нового 935 в Rennsport Reunion у Каліфорнії.

Технологія гоночного автомобіля базується на спортивному автомобілі 911 GT2 RS. Як і його історичний попередник, велика частина тіла була замінена або доповнена композитними деталями з вуглецевого волокна (CFRP). З його обтичним подовженим тілом 935 досягає довжини 4,87 метрів. Ширина ексклюзивного автомобіля становить 2,03 метра.

 

Аеродинаміка - абсолютно нова розробка

Багато деталей екстер'єру - салют до перемоги в автомобілях з історії автоспорту: аеродинамічний закриті диски нагадують диски 935/78 зі світлодіодними задніми ліхтарями на задніх крилах задніх крил, прийнятими з гоночного автомобіля 919 Hybrid LMP1. Бічні дзеркала родом з нинішнього Le Mans-виграє 911 RSR, з виставленими титановими вихлопними трубами, змодельованими на Porsche 908 з 1968 року.

 

Ці посилання переносяться в кабіну. Ручка важеля перемикання передач має ламіновану конструкцію дерева і нагадує гонщиків, таких як 917, 909 Bergspyder і супер спортивний автомобіль Carrera GT. Вуглецеве рульове колесо і кольоровий дисплей позаду нього були взяті з 911 GT3 R з 2019 модельного року. Масивна клітина безпеки в поєднанні з сидінням для гоночного ковша та шеститочкові ременем безпеки забезпечує максимальну безпеку. Друге місце для пасажира є в якості додаткової опції. Кондиціонування повітря забезпечує оптимальне охолодження інтер'єру.

 

Погляд всередині кабіни 935

Новий 935 оснащений сучасним 3,6-літровим шестициліндровим двухтурбінний двигуном, який багато в чому ідентичний високопродуктивному стандарту, встановленому в 911 GT2 RS. Потужність передається на задній двигун через семиступінчастий Porsche Doppelkupplung (PDK) з жорсткою коробкою передач на 310-міліметрової задній осі. Як і в дорожніх моделях GT 911, водій міняє шестерні через зручно розташовані перемикачі на рульовому колесі. Типова для 911, розподіл ваги забезпечує відмінні характеристики тяги і гальмування. Шестипоршневі алюмінієві моноблочні гоночні супорти на передній осі в поєднанні з внутрішніми вентильованими і перфорованими гальмівними дисками діаметром 380 мм забезпечують відмінні значення гальмування на передній осі. Задня вісь оснащена чотирьохпоршневими супортами і 355-міліметровими дисками.

 

Офіційно новий Porsche 935 стане доступним до замовлення з червня 2019 року. 

03.10.2018

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Дніпро.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.