Головна навігація
Порше Центр Дніпро

Порше Центр Дніпро

«Порше Центр Дніпро» є офіційним дилером в Дніпропетровській, Запорізькій і Кіровоградській областях.

Ми надаємо повний комплекс послуг нашим клієнтам по продажу автомобілів Porsche, оригінальним запасним частинам і аксесуарам колекції Porsche Design Driver’s Selection, а також сервісному обслуговуванню і ремонту.

Автосалон має дуже зручне місце розташування за адресою: Запорізьке шосе 37 Д., що дає можливість швидко ознайомитись з модельним рядом автомобілів Porsche, записатись на тест-драйв. Пізнайте оригінальну творчу ідею Porsche, де поєднуються традиції, емоції, швидкість, комфорт і непідробна розкіш - фундаментальна основа створення автомобілів Porsche. Наші менеджери допоможуть Вам підібрати автомобіль Вашої мрії та комплектувати його за індивідуальним замовленням.

Наші фахівці, мають індивідуальний підхід до кожного клієнта і розкажуть все про що цікавить Вас моделі і можливих комплектаціях, а Ваші індивідуальні побажання будуть задоволені широкими можливостями персоналізації автомобіля. Ми представимо Вам весь спектр кольорів і обробок обраного автомобіля.

У Вашому розпорядженні сучасний технічний центр з обслуговування автомобілів Porsche. Висококваліфікований персонал, що проходить на регулярній основі технічне навчання, в поєднанні з індивідуальним підходом і розумним ставленням до Ваших витрат допоможуть Вам прийняти правильне рішення на користь нашого сервісного центру.

Стабільність основний пріоритет для Porsche. До своєї основної діяльності - розробки, виробництва і продажу чудових спортивних автомобілів - Porsche бере на себе відповідальність за людей, навколишнє середовище і суспільство, що є одним з ключових завдань і цілей компанії.

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Дніпро.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.