Головна навігація
Porsche Golf Cup

Porsche Golf Cup

Техніка, точність, естетика, пристрасть. Класичні атрибути гольфу також чудово вписуються в філософію бренду Porsche.

Компанія «Віннер Імпортс Україна», офіційний імпортер автомобілів Porsche в Україні, долучається до розвитку спортивного гольфу та вперше в Україні проводить ексклюзивно для клієнтів Porsche етап світової серії аматорських турнірів із гольфу - Porsche Golf Cup.

Національний кваліфікаційний етап турніру Porsche Golf Cup відбудеться 12 серпня 2017 року на території гольф-курорту Superior Golf & Spa Resort (Харків). У турнірі зможуть прийняти участь 60 гольф-спортсменів статусу «Аматор». Переможці етапу отримають почесне право представляти Україну на міжнародному фіналі Porsche Golf Cup 2018, який буде проходити в Європі.

РЕГЛАМЕНТ ТУРНІРУ

Участь у турнірі Porsche Golf Cup 2017

Будь ласка, залишайте свої заявки, заповнивши анкету. Відбір буде здійснюватися за принципом першості заявки відповідно до гандикапних груп.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Porsche та гольф

Вперше Porsche Golf Cup було проведено у 1988 році. По сьогодні турнір залишається однією з найбільш успішних міжнародних подій для компанії Porsche AG та її клієнтів. Із року в рік популярність заходу зростає. У 2016 році понад 12 000 клієнтів бренду взяли участь у 220 відбіркових етапах Porsche Golf Cup по всьому світу.

У 2015 році компанія Porsche AG розширює рамки підтримки міжнародного спорту та вступає до світу професійного гольфу як титульний спонсор турніру European Open. Porsche European Open повертає престижний турнір European Open, який мав місце у 1978- 2009 роках, до міжнародного календаря.

У 2016 році компанія Porsche AG започаткувала інноваційний формат гри для гравців-аматорів - Porsche Generations Open.

Місце проведення турніру 

Гольф-курорт Superior Golf & Spa Resort.
61108, Україна, м. Харків, пр. Академіка Курчатова, 1А.
www.superiorresort.com

ПОЛОЖЕННЯ ТУРНІРУ         СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ          ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Дніпро.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.