Головна навігація
Сезонні акції

Сезонні акції

Від автомобіля Porsche ви можете очікувати багато чого. Наприклад, що він постійно буде приводити Вас в захоплення своїми технічними можливостями. Або відчуттям повної безпеки, хоча погода зробила все, щоб цьому перешкодити. Своєчасні сезонні перевірки, дозволяють Вам продовжити задоволення від перевіреної безпеки водіння до 365 днів на рік незалежно від режиму експлуатації, дорожніх і погодних умов. В рамках сезонних перевірок проводиться ретельна діагностика Вашого Porsche і його підготовка до експлуатації в майбутньому сезоні. Професійно, компетентно і з урахуванням Ваших індивідуальних побажань.

Можливість, терміни і умови проведення акцій зимова і весняна перевірка уточнюйте у консультантів

  • Порше Центр Дніпро

Зимова перевірка

Зимова перевірка проводиться для того, щоб Ваш Porsche спокійно переніс холодну пору року. На основі ретельно складеного переліку робіт ми уважно перевіримо автомобіль і найкращим чином підготуємо його до будь-яких примх погоди. За Вашим бажанням ми також встановимо на відкритий автомобіль жорсткий верх. І все це для того, щоб Ви були впевнені в одному: Вас чекають 365 днів задоволення від водіння.

Весняна перевірка

Коли повітря прогрівається і дні стають довшими, приходить час весняного огляду, в ході якого буде проведена перевірка Вашого автомобіля після тривалої зимової експлуатації. В першу чергу, як в ході будь-якого сезонного огляду, перевіряються основні показники роботи і стан двигуна, підвіски та електрообладнання. Також ми запропонуємо послуги по установці літніх коліс та комплексної очистки системи кондиціонування.

Величко Вадим

Керівник сервісного відділу 

Телефон: +38(056)377-77-77#117

E-mail: velichko@porsche.dp.ua

Ми з нетерпінням чекаємо Вас в Порше Центр Дніпро.

 

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Дніпро.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.