Головна навігація

Життя у ритмі Porsche. Porsche Macan. Від 1 600 000 гривень.

"Порше Центр Дніпро" пропонує моделі Macan з 2-літровим бензиновим двигуном із турбокомпресором на нових умовах придбання. Вартість моделі у базовій комплектації складає 1 600 000 гривень.

 

5 дверей, 5 місць, повний привід і висока посадка - компактний, яскравий та потужний позашляховик створений для тих, кому потрібне  авто для хобі, дозвілля, спорту, але не потрібні компроміси. Для тих, хто шукає небуденне авто для щоденних поїздок.

Оберіть ваш Macan з шести доступних модифікацій:  динамічна початкова модель з 2-літровим бензиновим двигуном, спортивний варіант Macan S, потужна модель GTS, продуктивний  "марафонець" з дизельним двигуном або модель Turbo – стандартна або з пакетом Performance – новий  зразок технічних можливостей в своєму класі.

Всі моделі Macan розроблені, випробувані і побудовані відповідно до філософії Porsche. Іншими словами, спортивний стиль перенесено з гоночних трас у повсякденне життя. З максимальною ефективністю, безпекою та комфортом.

Про всі деталі Ви можете дізнатись за телефоном (056) 377 77 77 або завітати в "Порше Центр Дніпро"

Детальніше про Macan          Записатися на тест-драйв

* Вартість вказана по стану на 04.09.2017 року та розрахована по курсу на веб-сайті - http://www.winner.ua/
Вказана вартість не включає вартості додаткових опції. Остаточну вартість на автомобіль з обраним переліком опцій уточнюйте в "Порше Центр Дніпро".

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Дніпро.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.