Головна навігація

Porsche Approved. Автомобілі з пробігом

Програма Porsche Approved* передбачає максимальне наближення автомобіля з пробігом, який ви купуєте, до початкового стану. Ми використовуємо виключно оригінальні запчастини. Крім того, кожен автомобіль проходить спеціальну підготовку нашими висококваліфікованими технічними фахівцями. Ви купуєте 100%-й Porsche. В ході перевірки ми ретельно вивчаємо історію автомобіля, а схвалена Porsche гарантія та послуги програми допомоги на дорогах Porsche Assistance для автомобіля з пробігом дозволяє бути впевненим у абсолютній якості.

Купуючи автомобіль з пробігом за програмою Porsche Approved ви в повній мірі здійснюєте свою мрію. Насправді, ми настільки впевнені у чудовій якості, що ми називаємо це: «Схвалено Porsche» (Porsche Approved).

Porsche Approved гарантує:

  • Можливість оформлення сертифікату «Сервісне абонентське обслуговування» та отримання послуг програми допомоги на дорогах Porsche Assistance на 12 місяців
  • Автомобіль відповідає стандартам Porsche.
  • Автомобіль був протестований на відповідність 111 пунктам.
  • Всі роботи проводились висококваліфікованими технічними фахівцями Porsche.
  • Використовуються виключно оригінальні запасні частини Porsche.

 

 

Ми пишаємось своїм технічним персоналом. Ніхто не знає Porsche краще ніж вони. Стандарти з кузовних і механічних робіт досконально виконуються при роботі з будь-яким автомобілем за програмою Porsche Approved. Це частина процесу ретельної передпродажної підготовки. Ви можете бути впевнені, що ваш автомобіль з пробігом, придбаний за програмою Porsche Approved, пройшов необхідне сервісне обслуговування і підготовлений таким чином, щоб бути гідним носити ім’я Porsche.

 

Кожен автомобіль за програмою Porsche Approved * проходить перевірку по 111 пунктам, щоб ви отримали повністю технічно справний автомобіль. Починаючи з системи ABS до перевірки шин, від склоочисників до ременів безпеки — наш досвідчений механік перевірить кожну дрібницю. Якщо ж буде потрібно замінити будь-яку з деталей, то ми будемо використовувати виключно 100% оригінальні запасні частини Porsche.

У разі необхідності ми проведено повне технічне обслуговування автомобіля та перевіримо всі його електронні механізми. І як ви і могли очікувати від Porsche, ми не зупинимося на досягнутому. Ми також перевіримо роботу режиму «валет» та проведемо фінальну перевірку.

* Схвалено Porsche

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Дніпро.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.