Головна навігація
Porsche Approved. Автомобілі з пробігом

Porsche Approved. Автомобілі з пробігом

З плином часу ми набуваємо досвіду та колекціонуємо спогади. Ми цінуємо речі, які нас надихають і доводять. Що вони варті наших зусиль. Porsche — не виняток. З самого початку Porsche створювався для того, щоб приносити справжнє задоволення від керування автомобілем бездоганної якості с абсолютною інженерною цілісністю. Автомобілі з пробігом за програмою Porsche Approved дозволяють повністю реалізувати цю мету.

Програма Porsche Approved* передбачає максимальне наближення автомобіля з пробігом, який ви купуєте, до початкового стану. Ми використовуємо виключно оригінальні запчастини. Крім того, кожен автомобіль проходить спеціальну підготовку нашими висококваліфікованими технічними фахівцями. Ви купуєте 100%-й Porsche. В ході перевірки ми ретельно вивчаємо історію автомобіля, а схвалена Porsche гарантія та послуги програми допомоги на дорогах Porsche Assistance для автомобіля з пробігом дозволяє бути впевненим у абсолютній якості.

Купуючи автомобіль з пробігом за програмою Porsche Approved ви в повній мірі здійснюєте свою мрію. Насправді, ми настільки впевнені у чудовій якості, що ми називаємо це: «Схвалено Porsche» (Porsche Approved).

Porsche Approved гарантує:

  • Можливість оформлення сертифікату «Сервісне абонентське обслуговування» та отримання послуг програми допомоги на дорогах Porsche Assistance на 12 місяців
  • Автомобіль відповідає стандартам Porsche.
  • Автомобіль був протестований на відповідність 111 пунктам.
  • Всі роботи проводились висококваліфікованими технічними фахівцями Porsche.
  • Використовуються виключно оригінальні запасні частини Porsche.

* Схвалено Porsche

Porsche Approved Автомобілі з пробігом

Якість

Якість

Ви хочете отримати справжнє задоволення від керування автомобілем та оцінити інженерну досконалість свого Porsche, але чи знаєте ви, якого кольору він повинен бути? Ви повинні знайти автомобіль Porsche своєї мрії, який буде настільки ж індивідуальним, як і ви.

Програма «Сервісне абонентське обслуговування»

Програма «Сервісне абонентське обслуговування»

Обсяг покриття сертифікату «Сервісне абонентське обслуговування» на автомобілі з пробігом не відрізняється від гарантії на нові авто. Ви зможете бути спокійними керуючи автомобілем, кілометр за кілометром, рік за роком.

Програма допомоги на дорогах Porsche Assistance

Програма допомоги на дорогах Porsche Assistance

Porsche Assistance — ексклюзивна програма допомоги на дорогах, яка підвищує рівень безпеки власників автомобілів Porsche.

Пошук автомобіля з пробігом

Пошук автомобіля з пробігом

Здійсніть свою мрію - станьте власником Porsche. У розділі "Пошук автомобілів з пробігом" Вас чекає широкий вибір Porsche з пробігом, представлених у офіційних дилерів Porsche.

Індивідуалізація та сервіс

Оригінальні аксесуари Porsche Tequipment
Оригінальні аксесуари Porsche Tequipment
Аксесуари Porsche Driver’s Selection
Аксесуари Porsche Driver’s Selection
Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Дніпро.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.